Ödeme Seçenekleri

Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Kredi kartı ile yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anlık olarak alınmakta olup siparişiniz onaylanmaktadır.

Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler direkt ilgili bankaya SSL ile şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.

Bilgilerinizin güvenliği için sistemlerimiz donanımsal ve yazılımsal olarak en güncel teknolojiler kullanılarak her türlü tehdite karşı korunmaktadır. Sistemlerimizde periyodik olarak güvenlik testleri yapılmaktadır.

Sitemizden tüm bankaların kredi kartları kullanılarak tek çekim işlem yapılabilmekte, aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları kullanılarak taksitli ödeme işlemleride yapılabilmektedir.

Sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın internetten alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı internetten alışverişe açtırabilirsiniz.

TAKSİTLİ ÖDEME

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarına taksit imkanı sunulabilmektedir.

Taksit imkanı sunan bankalar ve taksit sayıları ödeme sayfasında seçeneğinize sunulmaktadır.

Taksitlendirilen vadelere göre bankaların almakta olduğu vade farkı tutarları ürün bedeli üzerine eklenerek ödeme sayfasında gösterilmektedir. Vade farkı oranları bankalara göre değişiklik gösterebilmekte ve bankalar zaman zaman bu oranlarda değişiklik yapabilmektedir.

Belirli taksit sayıları için bankalar ile yapılan anlaşmalara göre peşin fiyatına taksit yapılabilmekte, ek bir komisyon alınmadan ödeme taksitlere bölünebilmektedir.

KAPIDA ÖDEME

50TL - 500TL arasındaki siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneği size sunulacaktır.

Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak 6,50TL kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. İade işlemlerinde hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğinde sadece nakit ödeme kabul edilmektedir. Kapıda kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir.

BANKA HAVALE BİLGİLERİMİZ

BEYÇERİ TARIMSAL ÜRETİM A.Ş.

T.C. ZİRAAT BANKASI - KAHRAMANKAZAN

IBAN :  TR54 0001 0011 1870 7807 7050 01


BEYÇERİ TARIMSAL ÜRETİM A.Ş.

DENİZBANK - KAHRAMANKAZAN

IBAN :  TR16 0013 4000 0120 4919 8000 01